Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej

Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej skupia ludzi i organizacje pragnące aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu i realizacji polityki gospodarczej, społecznej i kulturalnej na obszarze Wyspy Sobieszewskiej i Miasta Gdańska. Członkowie stowarzyszenia prężnie działają na rzecz popularyzacji walorów krajobrazowych, przyrodniczych i historycznych Wyspy Sobieszewskiej w kraju i poza jego granicami oraz stwarzają warunki sprzyjające badaniom historii Wyspy Sobieszewskiej.
Stowarzyszenie działa na rzecz promocji Wyspy jako atrakcyjnego terenu turystyczno-rekreacyjnego oraz inspiruje mieszkańców i działających na jej terenie przedsiębiorców do działań mających na celu rozwój turystyki i rekreacji.
W ramach zabiegania o podniesienie poziomu edukacji ekologicznej mieszkańców Wyspy, a zwłaszcza dzieci i młodzieży wspólnie z Grupą LOTOS od 2010 stowarzyszenie realizuje program „Chronimy NATURĘ na Wyspie Sobieszewskiej”.

Więcej o działaniach stowarzyszenia oraz organizowanych przez nie akcjach można przeczytać tutaj:
http://info.wyspa.pl/spws/

Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej

ul. Turystyczna 3

80-680 Wyspa Sobieszewska

tel. 502 969 187

e-mail: spws@spws-wyspa.pl

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij